تعیین تکلیف حذف ۳۳ میلیون یارانه‌بگیر

ساخت وبلاگ
چکیده : مهرداد لاهوتی با بیان اینکه در جلسه روز گذشته کمیسیون تلفیق قسمت درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها و تبصره ... با عنوان : تعیین تکلیف حذف ۳۳ میلیون یارانه‌بگیر بخوانید :

مهرداد لاهوتی با بیان اینکه در جلسه روز گذشته کمیسیون تلفیق قسمت درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها و تبصره 14 لایحه بودجه مورد بحث قرار گرفت، گفت: بر این اساس نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق با درامد 37 هزار میلیارد تومانی هدفمندی یارانه‌ها موافقت کرده و عملا منبع درامدی جدیدی برای هدفمندی در نظر گرفته نشده است.

به گفته این عضو کمیسیون تلفیق بودجه، هنوز مباحث هزینه طرح هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون مطرح نشده و بنابراین تصمیمی در خصوص منابع پرداخت یارانه نقدی اتخاذ نشده است.

لاهوتی ادامه داد: بر اساس برنامه اعلام شده از امروز مباحث مربوط به هزینه‌های طرح هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون تلفیق مطرح شده و به نظر میرسد حذف بخشی از یارانه بگیران با نظر نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق مشخص خواهد شد.

وی با بیان اینکه در لایحه پیشنهادی دولت رقم 23 هزار میلیارد تومان برای پرداخت یارانه نقدی در نظر گرفته شده، گفت: در صورت تصویب این رقم 33 یارانه بگیر از صف دریافت نقدی حذف خواهند شد اما هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.


 

افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز...
ما را در سایت افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 18 دی 1396 ساعت: 0:13