امنیت کامل در تهران برقرار است

ساخت وبلاگ
چکیده : ناصربخت با اشاره به اینکه تا این لحظه گزارشی از تجمع در سطح شهر تهران نرسیده است، اظهار کرد: پیش‌بین... با عنوان : امنیت کامل در تهران برقرار است بخوانید :

ناصربخت با اشاره به اینکه تا این لحظه گزارشی از تجمع در سطح شهر تهران نرسیده است، اظهار کرد: پیش‌بینی ما هم این است که در ساعات آینده اتفاقی رخ ندهد. همچنین امروز در هیچ‌کدام از شهرهای استان تهران هم شاهد حادثه یا تجمعی نبوده‌ایم. هیچ‌گونه بازداشتی‌ای هم امروز نداشته‌ایم.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران خاطرنشان کرد: باید به نقش مردم در عقیم ماندن اتفاقات این چند روز تهران اشاره کرد. درست است که نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی و شورای تامین تدابیر و اقدامات لازم را داشت اما من معتقدم اگر همکاری خوب مردم با این نیروها نبود این موفقیت به دست نمی‌آمد و نقش مردم در عقیم‌ماندن این حرکت کور بسیار تاثیرگذار بود.

قاتل شهروند درودی دستگیر شد

سربازان گمنام امام زمان (عج) قاتل شهروند درودی را دستگیر کردند.

این اغتشاشگران را شناسایی کنید

میزان نوشت: فرماندهی امنیت سایبری از تمامی مردم شریف ایران درخواست می‌کند، در صورتی که هر گونه مشخصاتی از صاحبان عکس‌های زیر و یا هر گونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس، فیلم، خبر، ایمیل و آدرس اینترنتی و یا شکایتی که در خصوص جریان‌های اغتشاش طلب از هر گروه و صنفی که در فضای مجازی اقدام به تحریک فعالیت‌های مخرب می‌کنند دارند، از طریق سایت گرداب گزارش کنند.

اعتراض مردماعتراض مردم

اعتراض مردم

افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز...
ما را در سایت افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 15 دی 1396 ساعت: 17:18