ساعت هوشمند جدید اپل رونمایی شد

ساخت وبلاگ
چکیده : شرکت اپل از اپل واچ جدید به عنوان نسل جدید اپل واچ با قابلیت پشتیبانی از سیم کارت در مراسم بزرگ خود ... با عنوان : ساعت هوشمند جدید اپل رونمایی شد بخوانید :

شرکت اپل از اپل واچ جدید به عنوان نسل جدید اپل واچ با قابلیت پشتیبانی از سیم کارت در مراسم بزرگ خود در سالن استو جابز مقر جدید اپل رونمایی کرد.

به گزارش کلیک، اپل واچ جدید در واقع یک نسخه ارتقا یافته از اپل واچ ۲ است که عملکرد سخت افزاری بسیار بهتری نسبت به قبل دارد و از ویژگی‌های جدیدی پشتیبانی می‌کند در حالی که ابعاد اپل واچ ۲ را دارد.

اپل واچ ۳ دارای نرم افزار ضربان قلب پیشرفته‌ای است و قابلیت‌های ویژه‌ای به شناگران دارد که باعث شده تا برای فعالیت‌های ورزشی بهترین ساعت هوشمند باشد. این محصول قرار است در رنگ‌های جدید و بندهای متنوع از جمله بندهای اسپرت آلومینیومی به بازار عرضه شود تا خریداران بیشتری را جذب کند. لازم به ذکر است که اپل واچ ۳ به سیستم عامل Watch OS 4 مجهز است که قرار است از ۲۸ شهریور ماه به صورت رسمی عرضه شود.

مانند محصول جدید اپل اکنون در رنگ‌های متنوع تری به بازار عرضه می‌شود. اپل همچنین نرم افزار ضربان قلب این ساعت را به امکانات جدید مجهز کرده است. اپل واچ ۳ قابلیت‌های ویژه برای شناگران دارد.

طی این مراسم، تیم کوک از اپل واچ به عنوان محبوب‌ترین ساعت مچی دنیا یاد کرد و گفت: ۹۷% از مشتریان اپل واچ از خرید این محصول راضی هستند.

از جمله قابلیت‌های اپل واچ ۳ باید به موارد زیر اشاره داشت:

پشتیبانی از سیم کارت
ضد آب
۸۵ درصد وای فای سریعتر
۵۰ درصد شارژدهی بیشتر
۷۰ درصد بهبود عملکرد سخت افزاری 
ابعادی اپل واچ ۲
بندهای جدید و رنگبندی متنوع
سیستم عامل Watch OS 4

بر اساس گفته‌های تیم کوک، مدیر عامل اپل، اپل واچ ۳ قرار است در دو دو نسخه با قابلت تماس و بدون قابلیت تماس با قیمت‌های به ترتیب ۳۹۹ و ۳۲۹ دلار به صورت رسمی از ۳۱ شهریور ماه به فروش برسد. همچنین پیش فروش اپل واچ ۳ قرار است از ۲۴ شهریور ماه آ؛از شود.

افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد سازساعت,هوشمند,جدید,رونمایی,...
ما را در سایت افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : شنبه 25 شهريور 1396 ساعت: 11:07