تاریخ عرضه iOS 11

ساخت وبلاگ
چکیده : این تاریخ همزمان خواهد بود با آغاز عرضه آیفون 8 و آیفون 8 پلاس در سرتاسر دنیا. گرچه برای دانلود و نص... با عنوان : تاریخ عرضه iOS 11 بخوانید :

این تاریخ همزمان خواهد بود با آغاز عرضه آیفون 8 و آیفون 8 پلاس در سرتاسر دنیا. گرچه برای دانلود و نصب آپدیت مذکور نیاز است تا برخی فایل های اضافی را جهت تامین فضای مورد نیاز حذف نمایید، اما در عوض می توانید از برخی قابلیت های جدید iOS 11 از جمله حالت «لایو فوتوز»، سیری هوشمند تر و مرکز کنترل قابل شخصی سازی بهره مند شوید.
ARKit مهمترین قابلیت جدید iOS 11 است

به گزارش دیجاتو،در نسل تازه سیستم عامل موبایل اپل می توانید متناسب با حالات چهره خود به ارسال اموجی بپردازید و همچنین از قابلیت های قدرتمندتر مالتی تسکینگ آن در آیپدها لذت ببرید.

به طور قطع فراتر از همه موارد بالا، ARKit با فاصله زیادی بهترین ویژگی جدید iOS 11 خواهد بود که می تواند قابلیت های واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی را برای گجت های اپلی شما فراهم آورد. به لطف این کیت توسعه دهندگان می توانند محتوای واقعیت افزوده را با درجه واقعیت گرایی بسیار بالاتر از قبل در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

بهترین قابلیت امنیتی جدید نسخه 11 سیستم عامل اپل نیز مربوط به امکان تماس با 911 و غیر فعال سازی تاچ آیدی از طریف پنج بار فشردن دکمه هوم می شود. در این صورت هیچ کس نمی تواند شما را به زور مجبور به باز کردن قفل موبایلتان با استفاده از اثر انگشت کند.

بدون شک دلایل زیادی وجود دارد که کاربران را ترغیب کند در همان ساعات اولیه پس از عرضه، آیفون یا آیپد خود را به iOS 11 به روز رسانی نمایند. گرچه هستند افرادی که ترجیح می دهند تا مدتی دست نگه دارند تا از پایداری و بدون باگ بودن آپدیت های جدید اطمینان حاصل نمایند.

تاریخ,عرضه,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : شنبه 25 شهريور 1396 ساعت: 11:07