آخرین وضعیت امنیت پایتخت از زبان معاون امنیتی استاندار تهران

ساخت وبلاگ
چکیده : محسن همدانی در تشریح آخرین وضعیت امنیت پایتخت گفت: متاسفانه عده‌ای سودجو که برای ما قابل شناسایی هست... با عنوان : آخرین وضعیت امنیت پایتخت از زبان معاون امنیتی استاندار تهران بخوانید :

محسن همدانی در تشریح گفت: متاسفانه عده‌ای سودجو که برای ما قابل شناسایی هستند با حضور در برخی معابر و میادین شعارهای ساختارشکنانه علیه نظام سر دادند و همان‌طور که گفتم این افراد قطعاً شناسایی خواهند شد.

وی افزود: هم‌اکنون نیروهای پلیس در تلاش برای اجرای نظم در پایتخت هستند، اکثر معابر و خیابان‌هایی که در آن اغتشاش شده بود به وضعیت آرامش رسیده اما این تلاش ادامه دارد تا آرامش و امنیت کامل به همه خیابان‌های اطراف انقلاب بازگردد و عبور و مرور در این نقاط حالت عادی پیدا کند،  بسیاری از مردم مشکل ترافیکی پیدا کردند و این خوب نیست.

با بیان اینکه مردم خط خود را از ضدانقلاب‌ و سودجویان جدا کرده‌اند، تصریح کرد: قطعاً آتش زدن پرچم ایران و خسارت به اموال عمومی مورد تایید قاطبه ملت ایران نبوده و این‌ها به‌مرور شناسایی خواهند شد.

همدانی درخصوص میزان خسارت‌ها و تعداد افراد بازداشت‌شده گفت‌: قرار بر این شده اطلاعات در این خصوص را وزارت کشور منتشر کند.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 12 دی 1396 ساعت: 1:06