آخرین وضعیت امنیت پایتخت از زبان معاون امنیتی استاندار تهران

ساخت وبلاگ
چکیده : محسن همدانی در تشریح آخرین وضعیت امنیت پایتخت گفت: متاسفانه عده‌ای سودجو که برای ما قابل شناسایی هست... با عنوان : آخرین وضعیت امنیت پایتخت از زبان معاون امنیتی استاندار تهران بخوانید :

محسن همدانی در تشریح گفت: متاسفانه عده‌ای سودجو که برای ما قابل شناسایی هستند با حضور در برخی معابر و میادین شعارهای ساختارشکنانه علیه نظام سر دادند و همان‌طور که گفتم این افراد قطعاً شناسایی خواهند شد.

وی افزود: هم‌اکنون نیروهای پلیس در تلاش برای اجرای نظم در پایتخت هستند، اکثر معابر و خیابان‌هایی که در آن اغتشاش شده بود به وضعیت آرامش رسیده اما این تلاش ادامه دارد تا آرامش و امنیت کامل به همه خیابان‌های اطراف انقلاب بازگردد و عبور و مرور در این نقاط حالت عادی پیدا کند،  بسیاری از مردم مشکل ترافیکی پیدا کردند و این خوب نیست.

با بیان اینکه مردم خط خود را از ضدانقلاب‌ و سودجویان جدا کرده‌اند، تصریح کرد: قطعاً آتش زدن پرچم ایران و خسارت به اموال عمومی مورد تایید قاطبه ملت ایران نبوده و این‌ها به‌مرور شناسایی خواهند شد.

همدانی درخصوص میزان خسارت‌ها و تعداد افراد بازداشت‌شده گفت‌: قرار بر این شده اطلاعات در این خصوص را وزارت کشور منتشر کند.

افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز...
ما را در سایت افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 12 دی 1396 ساعت: 1:06