نمایش فساد جنسی هالیوود در بی‌بی‌سی

ساخت وبلاگ
چکیده : بی‌بی‌سی اعلام کرد که ساخت مستندی درباره هاروی واینستین را در دستور کار دارد. در این مستند بلند به ک... با عنوان : نمایش فساد جنسی هالیوود در بی‌بی‌سی بخوانید :

بی‌بی‌سی اعلام کرد که ساخت مستندی درباره هاروی واینستین را در دستور کار دارد. در این مستند بلند به کارگردانی اورسلا مک‌فارلین با بسیاری از زنان بازیگری که مورد سوءاستفاده واینستین قرار گرفته‌اند، مصاحبه خواهد شد.

این مستند نشان می‌دهد که واینستین چگونه با سوءاستفاده از قدرت و جایگاهش مانع افشا شدن کارهای غیراخلاقی شد و در عین ظهور فرهنگ سوءاستفاده و بهره‌کشی در خواهد گذاشت.

ماجرای واینستین بهانه خوبی است تا به ت‌زدگی ریشه دار هالیوود پرداخت. جریانی که از آغاز تولد هالیوود در دهه ۳۰ وجود داشت و با تلفیق پول و قدرت به بهره‌کشی و سوءرفتار و آزار ختم شد.

تام مک‌دونالد از بی‌بی‌سی درباره مستند واینستین گفت:‌ «پرسش‌های چالشی و سختی درباره بهای سکوت کردن و جنبه‌های مخرب قدرت مطرح خواهد شد. این فیلم قصد دارد تا به برداشتی نهایی از ماجرای رسوایی واینستین تبدیل شود. با نگاه به گذشته داستان سوءاستفاده از قدرت در هالیوود از آغاز تا ظهور واینستین بررسی می‌شود.»

هاروی واینستین در ماجرای رسوایی اخیر هر گونه اجباری را رد کرد و گفت هر رابطه‌ای که وجود داشت با رضایت طرفین بود. با این وجود پلیس انگلستان درباره اتهامات ۷ زن علیه این تهیه‌کننده سرشناس در حال تحقیق است و پلیس نیویورک اعلام کرده است که چندین پرونده علیه او وجود دارد.

افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز...
ما را در سایت افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 11:46