موسوی لارگانی:با افزایش قیمت سوخت مخالفیم

ساخت وبلاگ
چکیده : حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرن... با عنوان : موسوی لارگانی:با افزایش قیمت سوخت مخالفیم بخوانید :

حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر و حامل های انرژی گفت: ما با یک ریال اضافه شدن قیمت سوخت مخالف هستیم چرا که در حال حاضر بسیاری از مردم در شرایط بد اقتصادی قرار دارند و برای حداقل معیشت خود با چالش مواجه هستند.

وی افزود: در گذشته وقتی قیمت سوخت 20 تومان اضافه می شد مثلا بنزین از 80 تومان به 100 تومان رسید، مردم با مشکلات عدیده روبرو می شدند حال با کدام کار کارشناسی دولت به این نتیجه رسیده که بنزین از هزار تومان به هزار و 500 و یا حتی بیشتر برسد.

موسوی لارگانی تاکید کرد: اگر دولت به مصوبات مجلس احترام می گذاشت، قیمت سوخت را با شیب ملایم افزایش می داد و متناسب با آن یارانه مردم هم افزایش پیدا می کرد، وضعیت اینگونه نبود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت از فروش حامل های انرژی سالانه 78 هزار میلیارد تومان درآمد دارد، گفت: تنها 47 هزار میلیارد تومان از این رقم بعنوان یارانه پرداخت می شود و سرنوشت 31 هزار میلیارد تومان دیگر نامعلوم است

حجت الاسلام و المسلمین موسوی لارگانی با بیان اینکه 10 میلیون افراد شناسایی شده بودند تا یارانه شان قطع شود، اضافه کرد: اگر دولت یارانه افراد ثروتمند را حذف و به مر قانون که همان حذف یارانه افرادی با درآمد سه میلیون 500 هزار تومانی بود، توجه می کرد، می توانست درآمد حاصله را در بخش های تولید و صنعت سرمایه گذاری کند و مشکل بیکاری هم حل می شد.

وی تاکید کرد: بنزین هزار و 500 تومانی موجب هرج و مرج در کشور می شود و این تصمیم خلاف قانون برنامه ششم توسعه است.

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 11:46