پرداخت ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات در بانک آینده

ساخت وبلاگ
چکیده : بانک آینده از اعطای ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌­های کوچک و متوسط توسط این بانک در ۷ ماهه ا... با عنوان : پرداخت ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات در بانک آینده بخوانید :

بانک آینده از اعطای ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌­های کوچک و متوسط توسط این بانک در ۷ ماهه اول سال‌جاری خبر داد.

به گزارش بانک مردم، با توجه به نقش بسزایی که بنگاه­ های کوچک و متوسط (SME) در اشتغال­ زایی و ظرفیت‌سازی تولیدی، همچنین بهبود تولید و درآمد ملی در کشور دارند؛ بانک آینده، در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال»، نسبت به تأمین مالی و تقویت اقتصادی بنگاه‌های کوچک و متوسط، اهتمام کرده است.این بانک، در راستای سیاست­ های اقتصاد مقاومتی، ضمن تبیین و ابلاغ برنامه ­ها و دستورالعمل تأمین مالی بنگاه های کوچک و متوسط به تمامی شعب خود؛ علاوه بر پرداخت تسهیلات به متقاضیانی که از طریق تارگاه وزارت صنعت، معدن و تجارت (کارگروه­ تسهیل و رفع موانع تولید استانی) معرفی شده ­اند؛ با بازاریابی مستقیم، مشتریان واجد شرایط برای راه­ اندازی و توسعه بنگاه ­های کوچک و متوسط را برابر ضوابط اعلام شده از سوی بانک مرکزی ج. ا. ایران، شناسایی و همراهی کرده است.

حاصل این اقدام، در هفت ماهه اول سال جاری، تخصیص بهینه تسهیلات، به یکصد و بیست (۱۲۰) بنگاه کوچک و متوسط، بالغ بر مبلغ ۵۰۰۰ (پنج هزار) میلیارد ریال با نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار بوده است.

بنگاه ­هایی که از بانک آینده تسهیلات دریافت کرده اند در ۱۶ استان کشور، شامل استان‌های: آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، فارس، تهران، قزوین، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران، مرکزی و یزد، مشغول به فعالیت هستند.

پیامد مستقیم تأمین مالی این بنگاه­ ها، افزایش یا تثبیت اشتغال واحدهای مشمول، فعال نمودن واحدهای غیرفعال، تکمیل و راه­ اندازی طرح ­های نیمه ­تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد، بوده است.


افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد سازمیلیارد,تسهیلات,...
ما را در سایت افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 19 آذر 1396 ساعت: 20:12