پست جدید کی‌روش: تیم ملی با بزرگترین چالش تاریخ جام‌جهانی‌اش روبروست

ساخت وبلاگ
چکیده : کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پستی را در صفحه فیسبوکش منتشر کرد؛ غیر ممکن را ممکن کن. - ... با عنوان : پست جدید کی‌روش: تیم ملی با بزرگترین چالش تاریخ جام‌جهانی‌اش روبروست بخوانید :

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پستی را در صفحه فیسبوکش منتشر کرد؛

غیر ممکن را ممکن کن.

- ۱۹۷۸: هلند، پرو، اسکاتلند

- ۱۹۹۸: یوگوسلاوی، آمریکا، آلمان

- ۲۰۰۶: پرتغال، مکزیک، آنگولا

- ۲۰۱۴: آرژانتین، نیجریه، بوسنی

- ۲۰۱۸: پرتغال، اسپانیا، مراکش

▪️در روسیه ۲۰۱۸ تیم ملی ایران با بزرگترین چالش تاریخ جام جهانی اش روبروست. در این مسیر همگی باید متحدانه رودرروی این چالش بزرگ قرار بگیریم.

▪️ما بیش از یک قدم جادویی در راه آماده سازیمان نیاز داربم. ما به یک مدیریت جادویی «جهادی» برای ایجاد یک اماده سازی ویژه؛خلاقانه و ابتکاری برای جام‌جهانی که حمایت و پیشرفت لازم را برای رفتن به پیشروی بازیکنان داخلی مان به سمت ایستگاه بعدی؛ یعنی استانداردهای جهانی؛ است نیاز داریم

▪️واقعیت همین است. اینکه ما به بالا بردن سطح بازیکنان داخلی مان بمنظور افزایش شانس موفقیت مان در روسیه نیاز داریم. واقعیت این است که استاندارد های لیگ ما کیلومترها با استانداردهای لیگ های روز دنیا و ریتم بازی و گردش توپ انها فاصله دارد. ما گزینه دیگری نداریم.

▪️این الزامی است که بازیکنان داخلی ما بتوانند با یک برنامه آماده سازی قوی و منسجم و طولانی مدت؛ آماده شوند. در این زمان باید فاصله ی مان را کاهش داده و شانس صعودمان را افزایش دهیم.

▪️قبول نکردن این ها یا روبرو نشدن با آنها؛ چه بخواهیم چه نخواهیم یک خودکشی است. امیدوارم و آرزو میکنم همه ی اعضا و جامعه فوتبال ما شرایط کنونی را درک کنند تا بتوانند تعهد و پشتیبانی و همکاریشان را با تیم ملی نشان دهند.

افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد سازبزرگترین,جامجهانیاش,روبروست,...
ما را در سایت افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت: 11:30