ورود سامانه بارشی از روز جمعه | بلاگ

ورود سامانه بارشی از روز جمعه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به نقل از سازمان هواشناسی کشور، مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان، برای استان‌های ساحلی خزر، بارش باران و در برخی نقاط شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی، بارش برف و و وزش باد و در استان خراسان شمالی و بخش‌های شمالی خراسان رضوی بارش برف و باران را برای امروز و برای فردا (سه‌شنبه) در سواحل شمالی، بارش پراکنده باران و در ارتفاعات البرز غربی و مرکزی و برخی نقاط خراسان شمالی و شمال‌خراسان رضوی بارش پراکنده برف پیش‌بینی کرد.

احد وظیفه با توجه به کاهش نسبی دما در شمال غرب و سواحل شمالی، گفت: انتظار می‌رود از شامگاه دوشنبه و روز سه‌شنبه در استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی و شمال‌شرق کشور کاهش نسبی دما بین 3 تا 6 درجه رخ ‌دهد.

مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان این‌که روز چهارشنبه بارش پراکنده در سواحل غربی خزر پیش‌بینی می‌شود، افزود: در سایر مناطق کشور از دوشنبه تا چهارشنبه 1396/10/27 وزش باد پدیده غالب خواهد بود.

به گفته وی روزهای پنجشنبه و جمعه افرایش دما در نیمه شمالی کشور رخ می‌دهد و در استان‌های گیلان و اردبیل با وزش باد شدید جنوبی همراه خواهد بود.

وظیفه در خاتمه از ورود روز جمعه از سمت مرزهای غربی کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: دوشنبه دریای‌خزر و از روز سه‌شنبه تا ظهر چهارشنبه خلیج فارس مواج است.

همچنین بر پایه گزارش سه روزه سازمان هواشناسی وضعیت هوای تهران امروز کمی ابری همراه با وزش باد در بعضی ساعات و وزش باد شدید و بیشینه 12 و کمینه 2 درجه سانتیگراد، کمی ابری همراه با وزش باد و بیشینه 8 و 2 درجه سانتیگراد روز سه شنبه و بیشنیه و کمینه 8 و 2 درجه سانتیگراد روز چهارشنبه گزارش شده است. سرعت باد در تهران اکنون 10 متر بر ثانیه و دید افقی 10 کیلومتر است.

...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : چهارشنبه 27 دی 1396 ساعت: 10:42