اتفاق عجیب مراسم معارفه کوتینیو چه بود؟

ساخت وبلاگ
چکیده : فیلیپ کوتینیو به صورت رسمی بازیکن جدید بارسلونا اعلام شد. با وجود این که چند ‌دقیقه قبل از مراسم معا... با عنوان : اتفاق عجیب مراسم معارفه کوتینیو چه بود؟ بخوانید :

فیلیپ هافبک برزیلی، باشگاه بارسلونا اعلام کرد که هافبک برزیلی آسیب دیده است هفت هزار و ۴۳۶ نفر پشت درهای نوکمپ بودند تا در این مراسم شرکت کنند.

در شروع کوتینیو با هواداران صحبت و سپس کلید ماشین خود (آئودی) را دریافت کرد. با این حال هافبک برزیلی با پیراهن بدون شماره معرفی شد. باشگاه تنها شماره آزادی که در تیم نخست دارد ۲۴ است. بازیکن برزیلی دوست دارد شماره هفت را بر تن کند که آردا توران آن را در اختیار دارد. اگر هافبک ترک تبار در این زمستان بالاخره به فروش برسد شماره هفت به کوتینیو خواهد رسید.

بارسا از (سه‌شنبه) می‌تواند پیراهن بازیکن جدیدش را به فروش برساند اما بدون شماره. اخبار زیادی در رابطه با توران وجود دارد که مقصد بعدی‌اش چین، آمریکا یا ترکیه است. با این حال به نظر می‌رسد آخرین مقصد این بازیکن باشاک شهیر باشد. باشگاه او را در فهرست فروش قرار داده است. با این حال او تنها بازیکن این فهرست نیست. رافینیا، الیکس ویدال و دئولوفئو نیز از جمله آن‌ها هستند. باشگاه بارسلونا اکنون منتظر اخباری در رابطه با یری مینا است. حضور این بازیکن کلمبیایی در بارسا به زودی خواهد افتاد.

افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز...
ما را در سایت افتتاحیه مسجد جامع امام حسین (ع) به دست خیرین مسجد ساز دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت: 18:13